MÖBLER / Bord / Salongsbord 13196192
nr 1319 6192
Salongsbord
1880-tal. Bredd: 108 cm. Djup: 62 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:01:19
350 kr
450 kr